RE-TIMES RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Anunturi

Aplicatii helper deschise.

In jos
avatar
KAYA
Mesaje : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/04/2017

Cerere Helper - KAYA Empty Cerere Helper - KAYA

Vin Apr 28, 2017 9:46 pm
Nickname: KAYA
Ore jucate: 0, acum am auzit de server.
Cateva cuvinte despre tine: Ma numesc Daniel, am 16 ani si sunt din Giurgiu, in timpul liber imi place sa joc fotbal si sa ies cu prietenii.
Ce varsta ai?: Am 16 ani.
De ce doresti functia de helper?: Deoarece am mai avut pe alte servere si imi place sa ajut oamenii.
Cate ore o sa petreci minim pe server?: Daca iau o functie normal ca activitatea mea va creste.
Ai fost sanctionat cu warn/mute/ban?: Nu.
Acum raspunde la urmatoarele intrebari exact ca si pe /n:
1.Cum imi iau jobul Trucker?: Tasteaza [/jobs] selecteaza job-ul Trucker si urmareste chechpoint-ul, ajuns acolo foloseste comanda [/getjob].
2.Ce face comanda [/wave]?: Comanda [/wave] este comanda prin care poti face cu mana.
3.Cum pot sa aplic intr-o factiune?: Pentru a aplica intr-o factiune trebuie sa ai level-ul necesar si sa tastezi comanda [/fapply].
4.Cum scriu pe chat-ul VIP?: Pentru a scrie pe chat-ul VIP poti folosi comanda [/vc].
5.Cum ajung la DS?: Pentru a ajunge la DealerShip tasteaza comanda [/gps] alege "Vrei sa iti cumperi un vehicul nou?" si urmareste checkpoint-ul.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum