RE-TIMES RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Anunturi

Aplicatii helper deschise.

In jos
avatar
Darius12
Mesaje : 11
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/04/2017

Cerere helper - Darius Empty Cerere helper - Darius

Vin Apr 28, 2017 1:15 pm
Nickname: Darius.
Ore jucate: Am 2 ore jucate.
Cateva cuvinte despre tine: Salut! Mă numesc Darius si am vârsta de 16 ani. Sunt din Bucuresti, un oras plin de fete drăgute. În timpul liber îmi place să ies cu prietenii la un pahar de vorbă. Cam atât despre mine, nu îmi place să mă autodescriu.
Ce varsta ai?: Am 16 ani.
De ce doresti functia de helper?: Fiindcă îmi place să ajut, ăsta ar fi principalul motiv. Mi se pare foarte frumos să poti ajuta pe cineva.
Cate ore o sa petreci minim pe server?: Pot petrece între 2-6 ore pe zi.
Ai fost sanctionat cu warn/mute/ban?: Nu.
Acum raspunde la urmatoarele intrebari exact ca si pe /n:
1.Cum imi iau jobul Trucker?: Tastează comanda /jobs si alege job-ul 'Trucker', du-te la checkpoint-ul rosu de pe hartă. Ajuns acolo tastează coamanda /getjob pentru a luat un job si respectiv /quitjob dacă ai un job actual.
2.Ce face comanda [/wave]?: Această coamndă este o animatie ce face să faci cu mâna.
3.Cum pot sa aplic intr-o factiune?: Tastează comanda (/fapply) si poti aplica la o factiune dacă aplicatiile acestei factiuni sunt deschise.
4.Cum scriu pe chat-ul VIP?: Pentru a face asta tastează coamanda (/vc).
5.Cum ajung la DS?: Tastează comanda /gps, alege 'Dealership', du-te la checkpoint-ul rosu de pe hartă.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum