RE-TIMES RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Anunturi

Aplicatii helper deschise.

In jos
avatar
alexboss903
Mesaje : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/04/2017
Varsta : 24

Cerere Helper NiKe Empty Cerere Helper NiKe

Vin Apr 28, 2017 6:42 pm
Nickname: NiKe
Ore jucate: 1
Cateva cuvinte despre tine: Ma numesc Alex, sunt din Bucuresti si am 17 ani. Sunt sportiv de mic si ador sa ma joc in timpul liber, mai putin pe calculator si mai mult real.
Ce varsta ai?: Am varsta de 17 ani.
De ce doresti functia de helper?: Deoarece am multe experiente ca si helper si consider ca am acumulat destule informatii ca sa ajung aici.
Cate ore o sa petreci minim pe server?: 5-6 ore pe zi, in weekend si mai mult.
Ai fost sanctionat cu warn/mute/ban?: Niciodata
Acum raspunde la urmatoarele intrebari exact ca si pe /n:
1.Cum imi iau jobul Trucker?: /nr pentru a face acest lucru foloseste comanda [/jobs], selecteaza job-ul dorit, iar apoi urmeaza checkpoint-ul.
2.Ce face comanda [/wave]?: /nd comanda wave iti va face caracterul sa dea din mana.
3.Cum pot sa aplic intr-o factiune?: /nr ca sa aplici intr-o factiune ai nevoie de o aplicatie pe [/panel], la sectiunea -> "Factions"
4.Cum scriu pe chat-ul VIP?: /nr foloseste comanda [/vc] pentru a vorbii in chat-ul vip.
5.Cum ajung la DS?: /nr pentru a ajunge la 'Dealership' foloseste comanda [/gps], selecteaza 'Dealership', iar apoi urmeaza checkpoint-ul.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum